
BrandweerHulpverleningOnderzoekPersberichtenPolitieWateroverlast
Gesprongen waterleiding zorgt voor wateroverlast | G.E.C. Ribbiuslaan Rhoon
Rhoon – Op zaterdagochtend 15 maart is er op de G.E.C. Ribbiuslaan een flinke wateroverlast ontstaan. Buurtbewoners sloegen rond 10.00 uur alarm en belden 112 toen de hoofdwaterleiding in de straat was gesprongen, wat leidde tot een aanzienlijke wateroverlast.
De brandweer en het waterbedrijf Evides werden onmiddellijk door de meldkamer gealarmeerd. Bij aankomst heeft de brandweer een stuk grond afgezet dat door de wateroverlast was weggezakt. Ze konden de lekkage gedeeltelijk stoppen door de kraan van de leiding dicht te draaien.
Het waterbedrijf Evides zal de straat opengraven om de leiding te repareren. De bewoners van de wijk zullen hierdoor een onbekend aantal uren zonder water zitten, totdat de reparaties voltooid zijn.
Foto’s: Roeland


