
AanrijdingAmbulanceHulpverleningOnderzoekOngevalPersberichtenPolitie
Flinke schade na verkeersongeval op snelweg | A15 Hardinxveld-Giessendam
Hardinxveld-Giessendam – Dinsdagmiddag 22 juli rond 17.00 uur heeft zich een verkeersongeval voorgedaan op de Rijksweg A15.
Een personenauto kwam door een botsing met een ander voertuig overdwars op de rijbaan te staan, waardoor de volledige rechterzijde van de snelweg tijdelijk werd afgesloten. Hulpdiensten waren snel aanwezig om betrokkenen te controleren op eventuele verwondingen.
Beide voertuigen raakten beschadigd door de botsing. Nadat de voertuigen naar de vluchtstrook waren verplaatst, werd de linker rijstrook weer opengesteld voor het verkeer.
Ten minste één voertuig zal moeten worden geborgen. Door de afsluiting van de rechterrijstrook ontstond er al snel een lange file met een vertraging van zeker drie kwartier.
Foto: Anton
