
22-jarige Rotterdammer aangehouden na overval supermarkt | Bennebroek
Bennebroek – De politie heeft dinsdag 17 februari drie aanhoudingen verricht voor betrokkenheid bij een overval op een supermarkt op de Schoollaan.
Op vrijdag 3 oktober 2025 vond hier een gewapende overval plaats. De verdachten betreffen een 22-jarige man uit Rotterdam, een 18-jarige jongen uit de gemeente Katwijk en een 17-jarige jongen uit de gemeente Leidschendam.
Op de bewuste avond liepen twee mannen omstreeks 20.10 uur de winkel binnen. Zij bedreigden het personeel met een mes en een voorwerp dat op een vuurwapen leek. De verdachten vertrokken uiteindelijk zonder buit uit de supermarkt.
Er raakte niemand gewond bij de overval. Rechercheonderzoek heeft uiteindelijk geleid tot drie aanhoudingen. Wie welke rol heeft gehad wordt verder onderzocht.




