AanrijdingAmbulanceBrandweerHulpverleningOnderzoekOngevalPersberichtenPolitieReanimatieTraumahelikopter

Automobilist overleden na frontale botsing met vrachtwagen | N57 Ouddorp

Ouddorp – Op de N57 heeft maandagmorgen 27 januari een zeer ernstig verkeersongeval plaatsgevonden.

Een 68-jarige automobilist uit Vlaardingen botste rond 10.00 uur frontaal op een tegemoet komende vrachtwagen. De vrachtwagen schoot hierdoor met zijn voorkant de berm in.

Hulpdiensten waaronder een traumahelikopter en de brandweer rukte met spoed uit naar het verkeersongeval. Bij aankomst van de eerste hulpdiensten bleek de automobilist bekneld te zitten, maar al te zijn overleden aan de opgelopen verwondingen.

De brandweer heeft het stoffelijk overschot uit de auto gehaald. De verkeersongevallendienst van de politie is een onderzoek gestart naar de toedracht van het verkeersongeval.

De N57 van en naar Ouddorp zal de komende uren nog afgesloten zijn i.v.m. het onderzoek en de bergingswerkzaamheden. De vrachtwagenchauffeur is door de politie aangehouden.

Foto: MediaTV

Gerelateerde artikelen

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.