AmbulanceHulpverleningmisdrijfOnderzoekPersberichtenPolitieschietpartijTraumahelikopterVechtpartij

Gewonde na melding schietpartij | Snoekenveen Spijkenisse

Spijkenisse – Op de Snoekenveen heeft woensdagavond 23 april een schietpartij plaatsgevonden.

De hulpdiensten kregen rond 21.45 uur de melding binnen, maar troffen ter plaatse geen slachtoffer aan. Enkele minuten later melden de huisartsenpost van het Ruwaard van Putten ziekenhuis zich bij de meldkamer.

Er was een persoon zwaargewond binnen gebracht, die vermoedelijk slachtoffer is van een schietpartij.

Naast een ambulance, werd ook de traumahelikopter gealarmeerd. Het slachtoffer is uiteindelijk met spoed overgebracht naar een ziekenhuis in Rotterdam.

Het ziekenhuis in Spijkenisse is alleen in de avond uren open als huisartsenpraktijk. Het slachtoffer is ook aangehouden, omdat hij zelf ook zou hebben geschoten.

Er is verder nog veel onduidelijkheid. De politie doet onderzoek en krijgt vanuit de Lucht hulp van een politiehelikopter.

Gerelateerde artikelen

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.