BrandweerGebouwbrandHulpverleningKleine BrandOnderzoekPersberichtenPolitie

Kortsluiting veroorzaakt brand in McDonald’s | Kelvinring Alblasserdam

Alblasserdam – In de nacht van maandag op dinsdag 18 maart is er brand uitgebroken in een filiaal van McDonald’s aan de Kelvinring.

Volgens de eerste verklaringen brak de brand uit in de koelcel van het restaurant. Medewerkers die op dat moment aanwezig waren, merkten de rookontwikkeling op en belden onmiddellijk het alarmnummer 112. Dankzij hun snelle handelen kon de brandweer snel ter plaatse komen.

Bij aankomst van de brandweer werd vastgesteld dat de oorzaak van de brand een kortsluiting in de koelcel was. Deze kortsluiting leidde ertoe dat er een brand ontstond. Gelukkig wist de brandweer het vuur snel onder controle te krijgen, waardoor erger kon worden voorkomen.

Hoewel er geen gewonden zijn gevallen, is de schade aanzienlijk. Al het voedsel dat in de koelcel lag opgeslagen, is door de brand onbruikbaar geworden en moet worden weggegooid.

Op dit moment is het nog onbekend of het McDonald’s filiaal op dinsdag weer open kan gaan. De technische dienst zal eerst moeten vaststellen of er geen bijkomende schade is die de veiligheid van het personeel en de klanten in gevaar kan brengen.

Dit incident benadrukt het belang van goede brandveiligheidsmaatregelen en snelle reacties in noodsituaties. De medewerkers hebben adequaat gehandeld door direct de hulpdiensten in te schakelen, wat heeft bijgedragen aan een snelle en efficiënte bestrijding van de brand.

Bron: Rijnmond

Gerelateerde artikelen

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.